Sveicināti Viesis • Reģistrācija • Ieeja
Ceturtdiena, 18.4.2024
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: iquisition, Amigal  
Forums » Citas lietas » Pasaki čau » Yo!
Yo!
fRoDDatums: Trešdiena, 2011-08-24, 3:24 AM | Ziņojums # 1
Dzērājs
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 1
Balvas: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Čāu, mani sauc Kristaps. Man ir 17 gadi, dzīvoju Jēkabpilī, bet no 31. Augusta pārvāos uz Ogri, mācīties.. Šogad pabeidzu 9. klasi, nē, nedomājiet ka paliku uz otru gadu, māte gadu vēlāk skolā palaida..

Drausmīgi patīk sekot sieviešu basketbolam, tieši Latvijas izlasei, uzskatu tas ir vienīgais par ko mēs varam lepot, āa jā, aizmirsu Šķēpmetējiem arī, jo lai arī cik tas jocīgi skan LATVIJA, ir viena no šķēpmešanas lielvalstīm. Esmu liels LATVIJAS patriots, un varu apzvērēt, ka prom nekur, nekad nebraukšu!

Brīvajā laikā patīk spēlēt basketbolu, un spēlēju viņu ja var teikt profesionāli, kaut no manis kārtējais pelmenis sanāks, kurš neko daudz nesasniedz, bet vajag domāt pozitīvi un vis būs ok..

Jūs atradu, jo Ilze izaicināja "pnYse" pret jums, bet es teicu ka tur nekas nav, tikai mixiņš, tāpēc arī te ielīdu..

Tā kā man nepatīk tērēt laiku bezjēdzīgi, es serveros vispār nespēlēju, un mani tur nemūžam neredzēsi..

Interesantu atgadījumu ir "pilna" pakaļa, nekas tāds galvā nenāk, bet ja kārtīgi padomātu noteikti kko atcerētos.. Varbūt tas ir kkāds interesants atgadījums, vienu vakaru ar draugiem staigājot ielīdām svešā dārzā zagt plūmes, pilnīgi neko neredzot spaidījām plūmes, visas liekas tik mīkstas, un garšīgas, beigās izrādījās ka sarījām zaļās, tā kā man kuņģis skābes daudz netur, vis nāca atpakaļ, atbrauca draugs no Neretas, un tur bij dažas draudzenes, un gadījās tā, ka visas plūmes izgāja uz viņa mašīnas kapata..

Bāc, nu labi.. Šī uzņemta, bāc ko es te rakstu.. Datums uz bildes ir biggrin Stūlbs fotoparāts..

Bildes - http://www.bildites.lv/images/ltbyo3jh1oi01lnfgkow.jpg

Bilde nr.2 - http://www.bildites.lv/images/wwavs149ik09cof7l7hl.jpg
 
iquisitionDatums: Ceturtdiena, 2011-08-25, 7:51 PM | Ziņojums # 2
Admins
Grupa: Clan Master
Ziņojumu skaits: 221
Balvas: 3
Reputācija: 12
Statuss: Offline
Ch ch

 
PinokioDatums: Piektdiena, 2011-08-26, 1:37 PM | Ziņojums # 3
Skaistulis
Grupa: Clan Member
Ziņojumu skaits: 108
Balvas: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Sveiks! cool
 
Forums » Citas lietas » Pasaki čau » Yo!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: